Sleek Makeup Ürünlerini İnceledim !

Herkese Merhaba,

Bugünlerde yine çok fazla incelenmesi gereken ürün olduğunu fark ettim. Ama ilk başta Sleek markası ile başlamak istedim. Nedeni ise yakınlarda bir indirim olursa sizlerinde ürünler hakkında fikrinizin olmasını istiyorum. Ben bir kaç ürününü kullandım ve hayran kaldım.Ürünler bu kadar güzelken doğru seçimleri yaparak alışveriş yapmak en iyisi !


Sleek Makeup markası yakın zamanda ülkemizde satılmaya başladı ve sadece Gratis mağazalarında satılıyor. Tek mağazada olması kötü gibi görünsede Gratis gibi her yerde rahatlıkla bulunan bir mağazada olması bence bize kolaylık sağlıyor !

İlk olarak bende olan ürünlerden daha sonra mağazaya gidip incelediklerimden bahsedeceğim.

Highlighting Palette / Aydınlatıcı Paleti ile başlayalım.
 " Solstice 032 "
Ürün 4 farklı renkten oluşuyor. Bu dört renginde uygulama alanları paletin arkasında anlatılmış. Ancak ben hepsini farklı farklı denedim özellikle aynı alanlarda kullanmak zorunda değilsiniz. Mesela dudak üstü için olan renk (4) esmerlerin elmacık kemiklerinde kullanabileceği muhteşem bir renk1 numaralı ürün kremsi yapıda ve palette bulunan tek kremsi ürün. Kaş altlarını aydınlatmak için kullanılıyor. Ürünün renginin mor olduğunu fazla önemsemeyin çünkü sürdüğünüzde ten ile normal bir renk alıyor. 

1 numaralı ürün toz ürünlere göre daha kalıcı olduğu için toz aydınlatıcı uygulamak istediğiniz bölgeye ilk önce bu ürünü geçerek daha kalıcı hale getirebilirsiniz.

2 numaralı ürün ise elmacık kemikleri yanakları aydınlatmak için yapılmış. Bu kısımda mor renk ile yapılmış ancak ben sürdüğümde mor veya liladan çok beyaza yakın bir aydınlatıcı olarak duruyor.


Ürünü fotoğraflamak için biraz abartarak kullandım.Ancak normal uygularken de elinize çok fazla ürün geliyor. Yapısı, verdiği aydınlık ve kalıcılığı harika !

3 numara ise burun üstünü aydınlatmak için yapılmış. Rengi sarı tonlarında ve benim her zaman kullandığım The Balm Mary Lou Manizer aydınlatıcı rengine çok yakın. Bu yüzden elmacık kemiklerinizin üstüne uygulayabilirsiniz. Hatta esmer değilde beyaz tenliyseniz çok daha güzel olacaktır..

4 numara ise benim favorim ! Dudak üstünü aydınlatmak için yapılmış. İlk denediğimde vay bee dedim ! Paletin verdiği aydınlık ve kalıcılık harika mutlaka tester bile olsa gidip denemenizi öneriyorum. Sadece bakmakla yetinmeyin uygulayın hangi ürünün teninize daha çok yakışacağına siz karar verin :)


Aydınlatıcı paletinin iki çeşidi var. Eğer daha normal renklerde olmasını isterseniz bir de bu çeşidine bakabilirsiniz. 

Fiyat : 54.90


" Precious Metals 029 "


Dudak ürünlerinden sadece mat likit ruj serisini deneme şansım oldu. Sleek Matte Me " Velvet Slipper " isimli ruju oldukça koyu bir bordo. Kışın kullanılabilecek güzel bordolardan olabilir ancak yapısı konusunda beğenmediğim yönleri oldu. 


En güzel yanı kuruduktan sonra asla bulaşma yapmıyor. Elinizi defalarca kuruyan ruja götürün bir defa bile ürün gelmiyor, renk vermiyor. 


Kalıcılığı orta seviyede yani bıraksanız asla yerinden oynamıyor ancak konuştukça dudak içlerinden silinme yapabiliyor. Bu da koyu renk rujlar için olmaması gerek bir durum..

Benim sevmediğim yanı rujun rengini tam alabilmek için iki kat sürdüğümde tabaka gibi durması ve dudağı kurutması oldu. Sanki böyle kabuk kabuk duruyor ve dudakta biraz rahatsızlık yaratıyor.
Rengine gelecek olursak uzun süre sonra favorim olan bir renk oldu. Renk gerçekten muhteşem !

Fiyat : 29.90 Benim denediğim ürünler bunlardı ancak standın tamamını incelediğimde alınması gereken çok güzel ürünler olduğunu gördüm. Özellikle kontür paletleri, far paletleri, allıklar harika !

En çok beğendiğim ve ilk almayı düşündüğüm üründe kontür ve allık paleti olan görselin sağındaki yani " Medium 374 " isimli palet.Light 373 (sol) - Medium 374 (sağ)

Fiyat: 52.90

Vee söylediğim gibi ilk indirimde aldım sizler için inceledim. O yazıyı okumak isterseniz tık tık :  http://minnosdunyasi.blogspot.com.tr/2016/10/sleek-makeup-kontur-allk-paleti-374.html?m=1 Au Natural PaletteSiz Sleek markasından hangi ürünü almayı düşünüyorsunuz ? 
Bana yazmayı unutmayın :*
** Aydınlatıcı paleti ve ruj Gratis tarafından gönderilmiştir. Diğer görseller Gratis mağazasında çekilmiştir. Tester ürünlerdir.

Kendinize çok iyi bakın, hoşçakalın !


Yorumlar

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar